از کجا جکوزی خانگی، وان حمام و زیردوشی حمام بخریم؟

از کجا جکحوزی خانگی بخریم

از کجا جکوزی خانگی، وان حمام و زیردوشی حمام بخریم؟

اگر برای خرید جکوزی خانگی به دنبال یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد هستید پس این مقاله را تا آخر بخوانید.

اعتماد کردن به فروشگاه های اینترنتی همیشه برای خریداران محصولات گران قیمت مثل جکوزی خانگی دشوار است. البته بحث گران قیمت بودن از یک طرف و بحث کیفیت و گارانتی و همچنین ارسال جکوزی خانگی از طرف دیگر همیشه مهم هستند.

در این مقاله سعی میکنیم 6 تا از بهترین فروشگاه های اینترنتی و غیر اینترنتی(حضوری) را برای شما مخاطبان آرام سو معرفی کنیم:

 

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا Digikala(فقط اینترنتی)

دیجی کالا دیگر نیاز به تعریف و تمجید ما ندارد، از جمله مزایای جکوزی های دیجی کالا تنوع این محصولات(جکوزی خانگی، وان حمامريال زیر دوشی حمام) است

ولی دیجی کالا معایبی نیز دارد از جمله اینکه گارانتی 1 الی 2 سال برای این محصولات گرانقیمت دارد و ارسال این محصولات رایگان نیست. و همچنین خدمات پس از فروش بسیار ضعیفی که دارد.

 

فروشگاه اینترنتی آرام سو Aramsoo (و حضوری)

از جمله مزایای این فروشگاه، گارانتی 5 ساله این محصولات می باشد. از دیگر  مزایای این جکوزی ها و وان های حمام می توان به کیفیت بسیار عالی اشاره کرد.

ارام سو در بازار جکوزی خانگی، زیر دوشی حمام و وان حمام سابقه ای بیش از 10 سال دارد.

از دیگر مزایای آرام سو، ارسال رایگان محصولات می باشد.

 

فروشگاه اینترنتی دماتجهیز Damatajhiz(و حضوری)

فروشگاه دماتجهیز از بزرگترین فروشگاه های لوازم خانگی، لوازم حمام و لوازم گرمایشی و سرمایشی در ایران می باشد که دارای تمام مزایای فروشگاه ارام سو است. شما می توانید هم بصورت حضوری و هم اینترنتی از محصولات این فروشگاه استفاده نمایید.

دما تجهیز از پر سابقه ترین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

نکته قابل ذکر درباره فروشگاه دماتجهیز این می باشد که خرید حضوری در این فروشگاه پیشنهاد داده نمی شود به دلیل اینکه بیشتر شرکت ها و ارگان ها که بصورت عمده محصولات را خریداری می کنند بصورت حضوری به دماتجهیز مراجعه می نمایند.

 

برای خرید جکوزی خانگی کلیک کنید

برای خرید زیر دوشی حمام کلیک کنید

برای خرید وان حمام کلیک کنید

 

فروشگاه اینترنتی فارس وان Farsvan ( و حضوری)

فروشگاه فارس وان از بهترین فروشگاه ها و با سابقه ترین فروشگاه های محصولات حمام است ک ه بصورت اینترنتی و حضوری شما می توانید از از فروشگاه این شرکت خرید نمایید. گارانتی و کیفیت محصولات شرکت فارس از بهترین های این محصولات در بازار ایران می باشد.

 

فروشگاه ایمالز و کالا 111 Emalls , kala111 (فقط اینترنتی)

این دو فروشگاه نیز به مانند دیجی کالا به فروش این محصولات می پردازند. از نکات منفی این دو فروشگاه می توان به ناموجود بودن این محصولات در بیشتر مواقع اشاره کرد که خرید و خدمات پس از فروش را برای خریداران این محصولات سخت و ناممکن می کند.

Share this post